Kategorie

Internetový obchod Slefi.cz - nabídka práce

Jako výhdraní distributor značky Larome Paris a jednička na trhu v prodeji parfému s vonnou charakteristikou světových značek Vám nabízíme rozšířit náš tým o stávající pozice:

Pro maminky na MD až 4500 Kč / měsíc Z pohodlí domova

Ideální pro maminky na mateřské. Minimální pořizovací náklady, vysoké výdělky za 100ml balení.

Jaká bude náplň práce?

- Nabídka francouzských parfémů Larome Paris ve tvém okolí
- Získávání nových zákazníků
- Komunikace a poradenství pro nové a stávající zákazníky
- Pracovat v interním softwaru

Co od tebe očekáváme?

- Zkušenosti v prodeji výhodou, ale není podmínkou
- Přirozený zájem o svět vůní, tedy lásku k našemu oboru
- Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
- Pozitivní přístup

Co ti za to nabízíme?

- Příjemnou práci na DPP nebo ŽL v Praze
- Pohodové pracovní prostředí z domova
- Zaměstnanecké slevy na parfémy až 30% z prodejních cen

Datum nástupu

- Ihned

Pro zájemce

Kontaktujte nás na emailu: obchod@slefi.cz

Pro internetové obchody

Vlastníte internetový obchod a chtěli by jste rozšířit sortiment pro vaše zákazníky? Přidejte se k nám! Výhradnímu dodavateli Larome Paris pro ČR a SK.

Co nabízíme

- Prodej parfémů Larome Paris
- Export zboží do vašeho eshopu (XML, CSV)
- Automatizovaný export stavů skladů (XML)
- Široké skladové zásoby a vlastní sklad v ČR
- Vytvoření objednávky online nebo telefonicky
- Několik způsobů platby
- Vysoké marže

Pro zájemce

- Žádné minimální odběry
- Doprava od 2000 vč. DPH ZDARMA
- Žádné smlouvy